Personal och kontakt

Mikroverktyg Södertälje

Postadress
Box 281
151 23 Södertälje
Sweden
 
Besöksadress / Leveransadress
Hantverksvägen 5
151 65 Södertälje
Sweden
Phone +46 (0) 8 550 268 00
Fax +46 (0) 8 550 150 11
info@mikroverktyg.se
www.mikroverktyg.se

 

Fakturor: invoice@mikroverktyg.se

Print.png
Skriv ut kontaktuppgifterna inför ditt besök...

 

Mikroverktyg Valskog

Postadress
Arbogavägen 314
731 60 Valskog
Sweden
 
Besöksadress / Leveransadress
Arbogavägen 314
731 60 Valskog
Sweden
Phone +46 (0) 221 710 07
Fax +46 (0) 221 710 75
info@mikroverktyg.se
www.mikroverktyg.se

 

Fakturor: invoice@mikroverktyg.se

 

SVA Tools

Postadress
Box 281
151 23 Södertälje
Sweden
 
Besöksadress / Leveransadress
Hantverksvägen 5
151 65 Södertälje
Sweden
Phone +46 (0) 451 599 30
Fax +46 (0) 8 550 150 11
info@mikroverktyg.se
www.mikroverktyg.se

 

Fakturor: invoice@mikroverktyg.se

 

Kjell Wallin

VD
Telefon: +46 (0)8-550 268 33
Mobil: +46 (0)70-324 03 91
Epost: kjell.wallin@mikroverktyg.se

Christer Grapp

Platschef - Valskog
Telefon: +46 (0)8-550 268 06
Mobil: +46 (0)70-651 46 47
Epost: christer.grapp@mikroverktyg.se

Lars Bohman

Försäljning
Telefon: +46 (0)8-550 268 04
Mobil: +46 (0)70-550 64 39
Epost: lars.bohman@mikroverktyg.se

Johnny Storrönning

Försäljning SVA
Telefon: +46 (0)8-550 268 25
Epost: johnny.storronning@svatool.com

Camilla Svärdh Öhman

Ekonomi
Telefon: +46 (0)8-550 268 03
Epost: camilla.ohman@mikroverktyg.se

Dennis Wallin

Produktionschef
Telefon: +46 (0)8-550 268 09
Mobil: +46(0)760 51 68 00
Epost: dennis.wallin@mikroverktyg.se

Jan Mattsson

Verkstadschef
Telefon: +46 (0)8-550 268 10
Mobil: +46 (0)76-80 40 772
Epost: jan.mattsson@mikroverktyg.se

Ann-Charlott Hedenström

Administration/order - Valskog
Telefon: +46 (0)221-77 25 01
Mobil: +46 (0)70-280 50 55
Epost: lotta.hedenstrom@mikroverktyg.se

Håkan Kihlberg

Administration/order
Telefon: +46 (0)8-550 268 02
Epost: hakan.kihlberg@mikroverktyg.se

Christer Grapp

Kvalitets- och miljöchef
Telefon: +46 (0)8-550 268 06
Epost: christer.grapp@mikroverktyg.se

Torsten Lundin

Kontrollansvarig
Telefon: +46 (0)8-550 268 14
Epost: torsten.lundin@mikroverktyg.se

Mats Blomqvist

Kontroll
Telefon: +46 (0)8-550 268 15
Epost: mats.blomqvist@mikroverktyg.se

Marko Katajisto

Teknik/Produktion
Telefon: +46 (0)8-550 268 07
Epost: marko.katajisto@mikroverktyg.se

Lennart Blomgren

Teknik
Telefon: +46 (0)8-550 268 11
Epost: lennart.blomgren@mikroverktyg.se

Faton Rysha

Teknik
Telefon: +46 (0)8-550 268 08
Mobil: +46 (0)70-793 67 26
Epost: faton.rysha@mikroverktyg.se

Jonathan Hillblom

Teknik
Telefon: +46 (0)8-550 268 16
Epost: jonathan.hillblom@mikroverktyg.se

Per Axlid

Teknik
Telefon: +46 (0)8-550 268 05
Epost: per.axlid@mikroverktyg.se

Kai Niiranen

Teknik
Telefon: +46 (0)221-772 503
Mobil: +46 (0)73-216 56 18
Epost: kai.niiranen@mikroverktyg.se

Öppettider Mikroverktyg Södertälje

Växeln öppen:
Måndag - Torsdag 07.30 - 16.00
Fredag 07.30 - 15.00

Vi håller stängt mellan Jul och Nyår

Öppettider Mikroverktyg Valskog

Växeln öppen:
Måndag - Torsdag 07.30 - 16.00
Fredag: 07.30 - 15.00

Verkstaden:
Måndag - Torsdag 06.00 - 15.00
Fredag: 06.00 - 12.00

Vi håller stängt mellan Jul och Nyår